Centrum Dietetyczne ProVitao Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00

Oferta dla Ciebie

Odchudzanie

Szukasz fachowej pomocy by pozbyć się zbędnych kilogramów? Zapraszamy do naszego dietetyka!   

Usługi w Poradni Dietetycznej Pro Vitao charakteryzuje wysoka jakość. Twoje dobro jest dla nas najważniejsze. Nasz dietetyk dołoży wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie dietę idealnie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, upodobań kulinarnych i stylu życia. 

Podczas wizyty w naszym centrum dietetycznym przeanalizujemy Twoje aktualne zwyczaje żywieniowe oraz omówimy popełniane błędy. Następnie dietetyk zaproponuje Ci nowe rozwiązania, dzięki którym już niebawem poczujesz się lepiej i uzyskasz wymarzoną sylwetkę. 

W układanych przez nas indywidualnych planach żywieniowych nie stosujemy odżywek lub preparatów, które mają zastępować spożywanie normalnych posiłków. Stosujemy produkty ogólnodostępne w sklepach, dobierając je tak, aby dostarczały odpowiednie ilości składników odżywczych.

Trzymaj formę - provitao

 

Dietoterapia

Odpowiednia dieta zapobiega pewnym chorobom, bądź pomaga w ich leczeniu lub hamuje rozwój, dlatego odpowiednio zbilansowana dieta w takich schorzeniach jest niezbędna. 

Najczęściej pomagamy osobom z następującymi chorobami: 

• cukrzycą typu II, 
• chorobami układu krążenia, 
• przewlekłymi zaparciami, 
• wzdęciami, 
• zespołem jelita drażliwego, 
• kamicą dróg żółciowych, 
• chorobami trzustki, 
• refluksem, 
• anoreksją, bulimią.

 

Dietoterapia - provitao

 

Sportowcy

Dietetyk z Centrum Dietetycznego Pro Vitao doradzi Ci czego potrzebuje Twój organizm dla zwiększenia masy mięśniowej. Podpowie, które potrawy i produkty sprzyjają wzrostowi energii, spalaniu tłuszczu oraz przyspieszaniu przemiany materii. Diety dostosowane są indywidualne do każdego sportowca oraz do trenowanej dyscypliny sportowej.

Dieta sportowcy - provitao

 

Dzieci

Coraz więcej dzieci ma problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Nie pozwól by Twoje dziecko miało z tym kłopot. Dietetyk z naszej poradni dietetycznej przygotuje plan dietetyczny dopasowany specjalnie dla Twojego dziecka. Dziecko uczy się nawyków żywieniowych od swoich rodziców. Nie zapominaj o tym, że nie tylko uwarunkowania genetyczne, ale też w znacznej mierze środowisko w jakim żyjemy ma wpływ na to, czy jest się narażonym na otyłość, czy nie. 

Dieta dla dzieci - provitao

 

Kobiety planujące zajść w ciążę, młode mamy

Racjonalna dieta wpływa na zdrowie nowonarodzonego dziecka, więc zadbaj o nią. 

Zadbaj również o powrót do formy sprzed ciąży. 

Kobiety planujące zajść w ciążę, młode mamy